آسانسور کارگاهی
اکتبر 18, 2019
آسانسور ضد انفجار
اکتبر 18, 2019

آسانسور غذا بر

آسانسور غذابر عمدتا جهت جابجایی ظروف غذا یا بسته بندی های سبک در منازل، ساختمان های اداری، دانشگاهی و همچنین فروشگاه ها و مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی می گردند.

ابعاد آسانسور غذابر به گونه ای انتخاب می شود که امکان سوار شدن مسافر در آن نباشد.آسانسور غذابر نوعی از بالابرهاي کوچک است که برای  حمل اجناس و غذا تا حدود 500 کیلوگرم مورد استفاده قرار میگیرند ، آسانسور غذا بر عموما در رستوران ها ، منازل ، بیمارستان ها ،هتل ها و همچنین فروشگاه ها و مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی می گردد .

مساحت کف کابین آسانسور غذا بر از 1متر مربع و ارتفاع آن از 1/2 متر تجاوز نمی کند سطح دسترسی به کابین آسانسور غذا بر را بر اساس نوع استفاده آن هم سطح بالاتر از کف تمام شده می توان طراحی نمود. نوع باز شدن درب کابین آسانسور غذا بر می تواند به دو صورت عمودی و افقی طراحی گردد ، جنس بدنه کابین و درب آسانسور غذا بر عموما از جنس استنلس استیل و گالوانیزه می باشد .

طراحی ویژه کابین آسانسور غذا بر امکان حمل بار سنگین را به کاربران نخواهد داد لیکن ایمنی در حمل بار های سبک با ابعاد کوچک در کنار کاربري بسیار ساده از ویژگی های این آسانسور غذا بر می باشد . نصب و نگه داری آسانسور غذا بر بسیار آسان است. سیستم محرک آسانسور غذا بر، بر سه نوع کششی، هیدرولیک و پیچشی قابلیت نصب دارد . از امتيازات بارز آسانسور غذا بر می توان به مصرف برق پایین آن اشاره نمود و می توان با نصب سيستم اينورتر ، نرمی حرکت در هنگام توقف را به بالابر ها داد .