قيمت انواع آسانسور بر اساس مشخصات

عواملی که بر روی قيمت آسانسور تاثیر می گذارد شامل: نوع آسانسور ، قطعات آسانسور ،  ظرفیت آسانسور، عمر ساختمان می باشد. آسانسور ها را با توجه به تعداد طبقات و ظرفیت آن می سازند.

هزینه ساخت رو راه اندازی آسانسور ها را بر اساس مشخصات فنی نظیر: سرعت ، ظرفیت، طول مسیر حرکت آسانسور (تراول)، ابعاد و اندازه ها ، موتور آسانسور، نوع کاربری ، محیط کاربری ، کیفیت حرکت آسانسور و … مورد محاسبه قرار می گیرند.

قیمت انواع آسانسور

قیمت آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی با نیروی روغن و فشار کار می کند، زمانی که موتور شوع به چرخیدن می کند باعث می شود رغن را به سیلند پمپاژ کند زمانی که ظرفیت سیلندر پر شود فشار ایجاد شده سبب حرکت کابین می شود. قیمت  آسانسور هیدرولیکی به دلیل ساختار و عملکردش گران تر از بقیه مدل ها می باشد. قیمت آسانسور وینچی (آسانسور برقی) یکی دیگر از مدل های آسانسور، آسانسور وینچی می باشد، که با توجه به عملکرد و قطعاتی در آن استفاده می شود قیمت مناسبی دارد، در واقع قیمت آسانسور وينچى نسب به سایر آسانسور ها ارزان قیمت تر هستند.

 قیمت آسانسور خانگی

آسانسور های خانگی هم کابین دار و هم بدون کابین هستند که جنس کابین ها شیشه، استیل و  pvc هستن در ضمن این نوع از آسانور ها مجهز به ترمز ضد سقوط (پاراشوت) نیز هستند. قیمت آسانسور خانگی تحت تاثیر عواملی نظیر: نوع کابین، جنس کابین، ابعاد، ظرفیت قابل تحمل کابین، نوع و قدرت موتور، ارتفاع کار، محل نصب آسانسور متغیر می باشد. در صورتی که نیازمند نصب این مدل آسانسور برای منزل خود هستید می توانید با تلفن های موجود در سایت با پارس ایمن بالابر تماس بگیرید تا از قیمت دقیق این دستگاه مطلع شوید.

قيمت آسانسور خانگی

قیمت آسانسور شیشه ای

همانطور که قبلا هم گفته شد مواردی نظیر جنس، ارتفاع ، نوع و مدل آسانسور شیشه ای تعیین کننده قیمت آسانسور شیشه می باشد. آسانسور های شیشه ای مدل های مختلفی دارد مانند آسانسور شیشه ای گرد، آسانسور شیشه ای مدل مربعی که باتوجه به نوع آن قیمت آن نیز متفاوت است. از جمله عوامل تاثیر گذار دیگر بر روی قیمت دستگاه درب آسانسور شیشه ای و ابعاد آسانسور شیشه ای می باشدشرکت نوین گستر برج با داشتن چندین سال سابقه کار در زمینه نصب انواع آسانسور ها فعالت می کند.

مشتریان گرامی این موضوع را باید مد نظر قرار دهند که به دلیل تغییر نوسانات ارزی قیمت آسانسور ها نیز تغییر می کند در نتیجه بهترین روش برای تعیین قیمت آسانسور این است که با شرکت ما تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

جهت کسب اطلاع از قیمت آسانسور 4 نفره برای سه طبقه، قیمت آسانسور تک فاز و به طور کلی قیمت آسانسور با شرکت نوین گستر برج تماس بگیرید. کارشناسان ما به بهترین شکل شما را راهنمایی می کنند.