درب لولایی آسانسور

درب لولایی آسانسور همانطور که از نامش پیداست درب مخصوص آسانسور بوده و با مکانیزم گشتاوری یا همان لولایی توسط فردی که وارد کابین آسانسور می شود باز و بسته می گردد . در درب لولایی آسانسور از پیچ های با کیفیتی استفاده می شود که هر دو سر پیچ ها ساچمه می خورد. بدین شکل تمام وزن درب لولایی آسانسور بر روی ساچمه ها میافتد.درب های لولایی شامل یک درب و یک چارچوب ساده است که باعث می شود فضای کمتری از لحاظ عرض اشغال کند. عمده مشکل درب لولایی آسانسور باز شدن ۹۰ درجه ای آن ها نسبت به دیوار است که باعث مسدود شدن راهرو می شود. استفاده از این درب آسانسور برای معلولین و ویلچر سواران و البته افراد سالمند بسیار مشکل است. درب لولایی آسانسور معمولا در آسانسور های ساده و ارزان قیمت بکار می رود.
تمام مراحل ساخت درب لولایی آسانسور توسط دستگاه های cnc و کاملا مکانیزه انجام می شود . این شرکت بعنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ درب اتوماتیک آسانسور شناخته شده

گروه تولیدی نوین گستر بزرگ ترین کارخانه تولید انواع درب لولایی در ایران

تولید درب لولایی سنگین در انواع طرحها

تولید درب لولایی آسانسور سنگین در طرحهای اختصاصی

تولید درب اتوماتیک شیشه ای

تولید درب لولایی اتوماتیک

تولید درب لولایی

تولید کابین آسانسور

تولیدکننده قطعات آسانسور و درب اتوماتیک

تولید کننده درب لولایی آسانسور

شرکت تولیدی نوین گستر درب و کابین سازی آسانسور تولید کننده انواع درب های لولایی و روکش های لوکس و شیک برای درب های تمام اتوماتیک در ایران با طرح های جدید در خدمت مشتریان محترم می باشد.