چگونگی کارکرد بالابر هیدرولیک 

بالابر هیدرولیک یکی از انواع بالابر می باشد که با توجه به داشتن مکانیزم هیدرولیکی در حرکت دارای ضریب امنیتی بالایی بوده و یکی از پر فروش ترین انواع بالابر در دنیا می باشد. در بالابر های هیدرولیک از نیروی هیدرولیک استفاده می شود، بالابر هیدرولیک را برای انتقال قدرت از جریان سیال پر فشار در لوله ها استفاده می کند. علت طراحی ساده سیستم بالابر هیدرولیک ، استفاده کم از اجزای محرک است که همین طراحی ساده باعث افزایش راندمان بالابر شده است. از مزیت های استفاده بالابر  های هیدرولیکی می توان به به صرفه بودن از نظر هزینه، درصد خرابی پایین قطعات و اشغال کم فضا، نیاز نداشتن به ساخت موتور خانه اشاره کرد.

طراحی بالابر هيدروليک به خودی خود بسيار مبتکرانه است حرکت در جهت بالا و پايين بالابر هيدروليک به کمک يک جفت ريل که باعث مخفی ماندن مکانيسم هیدرولیکی از دید عموم می شود ، صحنه خانه را بسيار مدرن جلوه می دهد و امری بسيار مهم می باشد زيرا خود نشانه اشغال فضای کمتری توسط اين مدل آسانسور است ، اين بدان معناست که شما می توانيد آن را در طبقه بالای منزل پارک کرده در حالی که خود در طبقه پايين به سر ميبريد .

مزيت های بالابر هيدروليک معلول بر

از مزیت های بالابر هیدرولیک نداشتن چاله و موتورخانه می باشد که در اکثر منازل به علت نداشتن فضای کافی برای این کار از بالابرهای هیدرولیک استفاده می کنند.به علت وجود فلوکنترل در ورودی جک بالابر با سرعت همیشگی رو به پایین تخلیه می شود که بی خطرترین نوع معلول بر یا بالابر از لحاظ امنیت و سقوط می باشد.

ویژگی بسیار مهم دیگر بالابر هیدرولیک این است که برای نصب این نوع بالابر نیاز به تخریب یا نیاز به چاله آسانسور یا بتون ریزی در قسمت فوقانی وجود ندارد. تنوع بسیار زیادی از طراحی برای معماران و طراحان وجود دارد که با توجه به نیاز شما می توانند در خانه شما پیاده کنند. بدون محدودیت در درب ها و یا شکل کابینت ، یعنی حتی می توانید بدون گذاشتن درب از آن استفاده شود،همینطور قابلیت انعطاف پذیری بالابر هیدرولیک با هر مکانی باعث افزایش جذابیت آن در میان مردم شده است .